  • Mfr # 36TAB40-BURGUNDY
  • Zoro # G522905019
Width
36 in
Frame Material
Steel
Material
Perforated Metal
For Use With
C2-PERF Chairs
Resistance Properties
UV-Resistant, Water-Resistant, Waterproof, Weather-Resistant
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
36TAB40-BURGUNDY
Width
36 in
Height
40 in
Depth
36 in