  • Mfr # SQ36TAB40-BLACK GREEN
  • Zoro # G722904706
/ea
Key Features
Depth
36 in
Width
36 in
Height
40 in
Color
Black Green
Product Type
Bar Table
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SQ36TAB40-BLACK GREEN
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
36 in
Width
36 in
Height
40 in