  • Mfr # T46ROIG-GREEN
  • Zoro # G0495579
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Overall Length
46 in
Tabletop Diameter
46 in
Bench Color
Green
Seat Color
Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
T46ROIG-GREEN
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
46 in
Tabletop Diameter
46 in
Overall Width
81 in
Overall Height
29.25 in