  • Mfr # T46ROP-BURGUNDY
  • Zoro # G0494608
/ea
Key Features
Shape
Round
Overall Length
46 in
Tabletop Diameter
46 in
Resists
UV-Resistant, Water-Resistant, Waterproof, Weather-Resistant, Stain-Resistant
Features
Built-In 1.75 Umbrella Hole; Heavy Duty Metal Frame; Stain-Resistant; Rounded Edges for Safe Seating
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
T46ROP-BURGUNDY
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
46 in
Tabletop Diameter
46 in
Overall Height
29.25 in
Overall Width
81 in