  • Mfr # T46SQP-BROWN
  • Zoro # G0494748
Shape
Square
Overall Length
46 in
Indoor/Outdoor
Outdoor
Tabletop Diameter
46 in
Bench Structural Material
Expanded Metal, Thermoplastic Coating, Heavy-Guage Metal
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
T46SQP-BROWN
Overall Length
46 in
Tabletop Diameter
46 in
Overall Width
80 in
Overall Height
29.25 in