  • Zoro # G410110235
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Height
36 in
Overall Width
23.5 in
Overall Depth
24 in
Seat Height
18.5 in
Weight Capacity
300 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
NP1101
Zoro #
G410110235
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
36 in
Overall Width
23.5 in
Overall Depth
24 in
Seat Height
18.5 in
Arm Height
27.5 in