  • Mfr # 34CR651N-6P
  • Zoro # G621702069
/ea
Key Features
Depth
10.2"
Bluetooth Standard
Bluetooth 5.1
Backlight Technology
LED
Drive Type
Flash
Bluetooth
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
34CR651N-6P
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Depth
10.2"
Height
22.4"
Width
31.9"
Screen Size
34"
Details
Bluetooth Standard
Bluetooth 5.1
Backlight Technology
LED
Drive Type
Flash
Bluetooth
Yes
Processor Core
Quad-core (4 Core)
Network (RJ-45)
Number of Network (RJ-45) Ports
1
HDMI
Processor Speed
2 GHz