Linen Avenue Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 21 W x 72 H, Fawn R2SS1FN2100B72
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 21 W x 72 H, Fawn (Discontinued)
  • Mfr # R2SS1FN2100B72
  • Zoro # G6114146
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
R2SS1FN2100B72
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Width
21 in
Height
72 in
Details
Item
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade
Color
Fawn
Description
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 21 W x 72 H, Fawn