Linen Avenue Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 29 W x 54 H, Fawn R2SS1FN2900B54
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 29 W x 54 H, Fawn (Discontinued)
  • Mfr # R2SS1FN2900B54
  • Zoro # G6166908
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
R2SS1FN2900B54
Width
29 in
Height
54 in
Details
Item
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade
Description
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 29 W x 54 H, Fawn