Linen Avenue Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 45 W x 78 H, Fawn R2SS1FN4500B78
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 45 W x 78 H, Fawn (Discontinued)
  • Mfr # R2SS1FN4500B78
  • Zoro # G6160142
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
R2SS1FN4500B78
Width
45 in
Height
78 in
Details
Item
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade
Description
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 45 W x 78 H, Fawn