Linen Avenue Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 70 W x 60 H, Fawn R2SS1FN7000B60
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 70 W x 60 H, Fawn (Discontinued)
  • Mfr # R2SS1FN7000B60
  • Zoro # G6096479
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
R2SS1FN7000B60
Width
70 in
Height
60 in
Details
Item
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade
Description
Cordless 1% Solar Screen Standard Roller Shade, 70 W x 60 H, Fawn