  • Mfr # MTH3048-6PHBK30
  • Zoro # G5524018
/ea
Key Features
Workbench/Work Table Type
Mobile Machine Table
Load Capacity
3600 lb.
Width
48"
Depth
30"
Height
30"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MTH3048-6PHBK30
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
48"
Depth
30"
Height
30"
Top Thickness
3/16"
Caster Dia.
6"
Caster Width
2"