Admittance Sign, 12 x 12In, WHT/R, AL, ENG, ST-024-12HA
  • Mfr # ST-024-12HA
  • Zoro # G3819611
Header
Stop
Legend
No Trespassing
Height
12 in
Sign Shape
Octagon
Sign Material
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ST-024-12HA
Width
12 in
Height
12 in
Thickness
0.063 in
Mounting Hole Dia.
0.375 in