Authorized Personnel Warning Label, 10 in H, 14 in W, Polyester, Horizontal, LCU6-0010-ND_14X10
  • Mfr # LCU6-0010-ND_14X10
  • Zoro # G9471248
Header
Warning
Legend
Authorized Personnel Only. Entering Could Result In Serious Injury And Even Death.
Height
10 in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Material
Polyester
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LCU6-0010-ND_14X10
Width
14 in
Height
10 in
Thickness
0.004 in