Flammable Material Danger Reflective Label, 10 in H, 14 in W, English, LCU4-0010-RD_14X10
  • Mfr # LCU4-0010-RD_14X10
  • Zoro # G8737821
/ea
Key Features
Header
Danger
Legend
Flammable. Keep Flames And Heat Away. Death Or Serious Injury Will Occur.
Height
10 in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Material
Reflective Sheeting
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LCU4-0010-RD_14X10
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
14 in
Height
10 in
Thickness
0.004 in