  • Mfr # SL-015-12HA
  • Zoro # G0384842
/ea
Key Features
Header
No Header
Legend
No Loitering Violators Will Be Prosecuted
Width
12 in
Height
18 in
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL-015-12HA
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12 in
Height
18 in
Thickness
0.063 in
Mounting Hole Dia.
0.1875 in