No Smoking Sign, 18 in H, 24 in W, Horizontal Rectangle, English, SM-006-24HA
  • Mfr # SM-006-24HA
  • Zoro # G0846054
/ea
Key Features
Header
No Header
Legend
This Is A Smoke-Free Building Thank You For Not Smoking
Width
24 in
Height
18 in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SM-006-24HA
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
24 in
Height
18 in
Thickness
0.08 in
Mounting Hole Dia.
0.1875 in