  • Mfr # ST-029-12HA
  • Zoro # G3819706
Header
No Header
Legend
Safety Glasses Required Beyond This Point
Width
12 in
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ST-029-12HA
Width
12 in
Height
12 in
Thickness
0.063 in
Mounting Hole Dia.
0.375 in