  • Mfr # ST-037-12HA
  • Zoro # G4209956
Header
Stop
Legend
No Unauthorized Persons Beyond This Point
Width
12 in
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ST-037-12HA
Width
12 in
Height
12 in
Thickness
0.063 in
Depth
63/1000 in
Mounting Hole Dia.
0.375 in