  • Zoro # G822958562
/ea
Key Features
Sign Material
Face
Color
Yellow
Height
29.5 in
Width
7.5 in
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
G-16967-ED_7.5x29.5
Zoro #
G822958562
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
29.5 in
Width
7.5 in
Length
0.5 in
Thickness
0.004 in