  • Mfr # SEC-059-18HA
  • Zoro # G0228584
/ea
Key Features
Header
No Header
Legend
Stop All Visitors Must Report To The Office
Width
18"
Height
24"
Sign Shape
Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SEC-059-18HA
Dimensions
Width
18"
Height
24"
Thickness
0.080 in
Depth
11/200 in
Mounting Hole Dia.
0.375 in