Traffic Sign, 18 x 24In, R and BK/WHT, CW-014-18HA
  • Mfr # CW-014-18HA
  • Zoro # G4887644
/ea
Key Features
Header
Warning
Legend
Neighborhood Crime Watch Area We Call The Police
Width
24 in
Height
18 in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CW-014-18HA
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
24 in
Height
18 in
Thickness
0.08 in
Depth
2/25 in
Mounting Hole Dia.
0.375 in