Lyn-Tron Round Spacer, #6 Screw Size, Plain Stainless Steel, 1.937 in Overall Lg, 0.14 in Inside Dia SS6342-06-1.937-00
Round Spacer, #6 Screw Size, Plain Stainless Steel, 1.937 in Overall Lg, 0.14 in Inside Dia (Discontinued)
  • Mfr # SS6342-06-1.937-00
  • Zoro # G2675506
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SS6342-06-1.937-00
Country of Origin
United States
Dimensions
For Screw Size
#6
Overall Length
1.937 in
Inside Diameter
0.14 in
Inside Diameter Tolerance
+0.010 in