  • Mfr # AA6345-12-1.625-00
  • Zoro # G2681587
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AA6345-12-1.625-00
Country of Origin
United States
Dimensions
For Screw Size
#12
Overall Length
1.625 in
Inside Diameter
0.218 in
Inside Diameter Tolerance
+0.010 in