  • Mfr # 79T012504
  • Zoro # G1163579
Shank Dia.
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
79T012504
Shank Dia.
0.125 in
Overall Length
1.5 in
Decimal Equivalent
0.125 in
Included Angle
100 Degrees
Non-Cutting Tip Dia Max
0.03 in