  • Mfr # 20542190T
  • Zoro # G1344888
Key Features
Drill Bit Size
27/64 in
Overall Length
3.375 in
Flute Length
2 in
Number of Flutes
2
Material - Machining
Carbide
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
20542190T
Country of Origin
United States
Dimensions
Drill Bit Size
Overall Length
3.375 in
Flute Length
2 in
Shank Dia.
0.4219 in