  • Mfr # 79T062506
  • Zoro # G1165520
Shank Dia.
0.375 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
79T062506
Shank Dia.
0.375 in
Overall Length
2.25 in
Included Angle
120 Degrees
Decimal Equivalent
0.625 in
Non-Cutting Tip Dia Max
0.18 in