  • Mfr # 23123620B
  • Zoro # G1164680
Flute Length (In.)
0.748 in
Length of Cut
19 mm
Shank Type
Straight
Type of Cut
Down Cut
Overall Length
51 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
23123620B
Flute Length (In.)
0.748 in
Length of Cut
19 mm
Overall Length
51 mm
Shank Dia.
6 mm
Cutter Dia.
6 mm
Diameter
0.2362 in