  • Mfr # 41437527E
  • Zoro # G1201902
Overall Length
3 in
Number of Flutes
9 - LH; 22 - RH
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
41437527E
Overall Length
3 in
Shank Dia.
0.25 in
Flute Length
1 in
Number of Flutes
9 - LH; 22 - RH
Decimal Equivalent
0.4375 in