  • Mfr # CXDCEM0840AP
  • Zoro # G1174097
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Flutes
2
Flute Length
6.2205 in
Shank Type
Straight
Drill Bit Material
Carbide
Overall Length
9.4488 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CXDCEM0840AP
Country of Origin
United States
Dimensions
Flute Length
6.2205 in
Overall Length
9.4488 in
Drill Bit Size
8.40 mm
Shank Dia.
0.3937 in