  • Mfr # CXDSR6250AP
  • Zoro # G1342709
Drill Bit Size
5/8 in
Flute Length
3.268 in
Shank Diameter
0.625 in
Number of Flutes
2
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CXDSR6250AP
Overall Length
5.24 in
Drill Bit Size
5/8 in
Flute Length
3.268 in
Shank Diameter
0.625 in