  • Mfr # CXDSR2210AP
  • Zoro # G1321331
Key Features
Helix Angle
30°
Shank Type
Straight
Finish - Machining
ALtima Plus
Flute Length
1.732 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CXDSR2210AP
Flute Length
1.732 in
Shank Diameter
1/4 in
Diameter
0.221 in
Overall Length
3.23 in