  • Mfr # 158M06N30-0.3RA
  • Zoro # G1325577
/ea
Free Shipping & Returns
Shank Dia.
6 mm
Neck Length
1.1811 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
158M06N30-0.3RA
Shank Dia.
6 mm
Neck Length
1.1811 in
Length of Cut
9 mm
Overall Length
100 mm
Corner Radius
0.3 mm
Milling Diameter
6 mm