  • Mfr # 305M0045
  • Zoro # G1199330
Drill Bit Size
0.45 mm
Shank Dia.
0.1181 in
Flute Length
0.25 in
Overall Length
1.4961 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
305M0045
Drill Bit Size
0.45 mm
Shank Dia.
0.1181 in
Flute Length
0.25 in
Overall Length
1.4961 in