  • Mfr # 305M0055
  • Zoro # G1203348
Drill Bit Size
0.55 mm
Shank Dia.
0.1181 in
Flute Length
0.25 in
Overall Length
1.4961 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
305M0055
Drill Bit Size
0.55 mm
Shank Dia.
0.1181 in
Flute Length
0.25 in
Overall Length
1.4961 in