  • Mfr # 305M0072
  • Zoro # G1167760
Drill Bit Size
0.72 mm
Shank Dia.
0.1181 in
Flute Length
0.32 in
Overall Length
1.4961 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
305M0072
Drill Bit Size
0.72 mm
Shank Dia.
0.1181 in
Flute Length
0.32 in
Overall Length
1.4961 in