  • Mfr # 305M0225AM
  • Zoro # G1179627
/ea
Key Features
Drill Bit Material
Carbide
Included Angle
135°
Overall Length
38 mm
Included Angle (SIG)
135°
Diameter
0.0886 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
305M0225AM
Overall Length
38 mm
Diameter
0.0886 in
Shank Dia.
3 mm
Drill Bit Size
2.25 mm
Flute Length
12.19 mm