  • Mfr # 2XDSR3281A
  • Zoro # G1345238
Overall Length
4.06 in
Drill Bit Size
21/64 in
Flute Length
2.17 in
Shank Diameter
25/64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2XDSR3281A
Overall Length
4.06 in
Drill Bit Size
Flute Length
2.17 in
Twister XD
Shank Type
Straight
Decimal Equivalent
0.3281 in