  • Zoro # G100005872
/ea
Key Features
System of Measurement
Metric
Key Type
Undersized
Height
6 mm
Material
Carbon Steel
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G100005872
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
1000 mm
Width
12 mm
Height
6 mm