  • Mfr # DPW-2500-0A-HU-50
  • Zoro # G008856835
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DPW-2500-0A-HU-50
Country of Origin
United States
Description
The Makinex Dual Pressure Washer combines a rotary cleaner and wand pressure washer in the one machine, with the ease of swapping between them at the turn of a handle. The water pressure is fully adjustable from 1000psi up to 2500psi.