  • Mfr # BCFDR11M-M10
  • Zoro # G305844580
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Connection Size - Air Treatment
10 mm Fitting For Tubing
Max. Incoming Pressure - Air Treatment
150 psi
Adjustment Range - Air Treatment
0 to 100 psi
Bowl Material - Air Treatment
Metal
Drain Type
Internal Automatic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
BCFDR11M-M10
Country of Origin
United States
Dimensions
10 mm Fitting For Tubing
Details
150 psi
0 to 100 psi