  • Mfr # BCFDRL10-M10
  • Zoro # G905848353
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Drain Type
Internal Automatic
Connection Size - Air Treatment
10 mm Fitting For Tubing
Bowl Material
Metal
Adjustment Range
0 to 100 psi
Max. Incoming Pressure - Air Treatment
150 psi
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
BCFDRL10-M10
Country of Origin
United States
Dimensions
10 mm Fitting For Tubing
Details
Drain Type
Internal Automatic
Bowl Material
Metal
Adjustment Range
0 to 100 psi
150 psi