  • Mfr # CFDRL10-M10
  • Zoro # G605847649
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Drain Type
Internal Automatic
Connection Size - Air Treatment
10 mm Fitting for Tubing
Bowl Material
Plastic
Adjustment Range
0 to 100 psi
Max. Incoming Pressure - Air Treatment
150 psi
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CFDRL10-M10
Country of Origin
United States
Dimensions
10 mm Fitting for Tubing
Details
Drain Type
Internal Automatic
Bowl Material
Plastic
Adjustment Range
0 to 100 psi
150 psi