  • Zoro # G105997400
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Adjustment Range (PSI)
10 to 250 psi
Connection Size - Air Treatment
1" NPTF
Max. Inlet Pressure
400 psi
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HPR180-8
Zoro #
G105997400
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
1" NPTF
Details
Adjustment Range (PSI)
10 to 250 psi
Max. Inlet Pressure
400 psi