  • Mfr # P112-14M-85-F
  • Zoro # G915716246
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width - Timing Belts
85 mm
Construction
Spoked
Pitch Dia. - Timing Belt Pulleys
19.65 in
Max. Bore (In.)
3.9375 in
Outside Dia. - Timing Belt Pulleys
19.539 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
P112-14M-85-F
Country of Origin
China
Dimensions
Width - Timing Belts
85 mm
19.65 in
19.539 in
Details
Construction
Spoked
Max. Bore (In.)
3.9375 in