  • Mfr # P60-14M-115-F
  • Zoro # G315717645
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Max. Bore (In.)
3.9375 in
Width - Timing Belts
115 mm
Pitch Dia. - Timing Belt Pulleys
10.527 in
Outside Dia. - Timing Belt Pulleys
10.417 in
Construction
Solid With Flanges
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
P60-14M-115-F
Country of Origin
China
Dimensions
Width - Timing Belts
115 mm
10.527 in
10.417 in
Details
Max. Bore (In.)
3.9375 in