  • Mfr # 35121SWBKAB
  • Zoro # G708400413
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Base Type
E26 Medium
Length
12 in
Width
12 in
Height
11.75 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
35121SWBKAB
Country of Origin
China
Dimensions
Length
12 in
Width
12 in
Height
11.75 in
Details
Item
Outdoor Pendant
Bulb Base Type
E26 Medium
Color
Chrome
Weight
4.34 lbs
Application
Residential
Finish
Black / Antique Brass
Dimmable
Dimmable
Voltage
120V
Material
Aluminum, Glass
Light Bulb Wattage
60W