  • Zoro # G408971121
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Nickel
Height
4.75 in
Lamp Type
LED
Voltage
120V
Number of Lights
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
52105BK
Zoro #
G408971121
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Height
4.75 in
Width
48 in
Depth (In)
2.5 in
Details
Color
Nickel
Item
Bath Vanity
Housing Finish
Black
Lamp Type
LED
Voltage
120V
Number of Lights
1
Color Temp.
3000 K
Standards
cETLus
Dimmable
Dimmable
Application
Residential
Lamp Watts
32W