  • Zoro # G208971215
/ea
Key Features
Length
9 in
Lamp Type
LED
Voltage
120V-277V
Height
0.5 in
Lumens
2000
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
58714WTWT
Zoro #
G208971215
Dimensions
Length
9 in
Width
9 in
Height
0.5 in
Details
Housing Finish
White
Lamp Type
LED
Voltage
120V-277V
Lumens
2000
Watts
20W