  • Zoro # G401949349
/ea
Key Features
Length
6.25 in
Height
0.75 in
Width
0.75 in
Overall Length
6.25 in
Shank Size
0.401 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
MY31972
Zoro #
G401949349
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
6.25 in
Height
0.75 in
Width
0.75 in
Overall Length
6.25 in
Shank Size
0.401 in
Shaft Length
6 in